Schránky

 Co je obvykle ve schránce?

Ve své nejjednodušší formě, vyrovnávací paměť vždy obsahuje logbook a logsheet pro přihlášení svého nálezu. Větší cache může obsahovat logbook a libovolný počet položek. Tyto položky pak zadáte do pravého dobrodružství o lovu pokladu.

Nikdy nevíte, co schránka vlastní nebo návštěvníci schránetam nechali pro Vás. Pamatujte si, že pokud budete mít něco, nechte něco ve stejné nebo vyšší hodnotě na oplátku. Doporučuje se, aby položky v mezipaměti byly baleny jednotlivě jasně, v zip sáčku na ochranu před přírodními živly.

Typy schránek

Traditional Cache - tradiční schránka

Jedná se o originální poklad typu skládající se minimálně z nádoby a knihy jízd nebo logsheet. Větší kontejnery obecně obsahují položky pro obchod. "Nano" a "mikro" cache jsou malé kontejnery, které mají pouze logsheet. Souřadnice uvedené na tradiční cach poskytují přesné místo pokladu.

Multi-Cache - postupná schránka

Multi-Cache ("více") zahrnuje dvě nebo více míst konečného umístění = fyzický obal. Existuje mnoho variant, ale většina Multi-Cache má náznak najít druhou vyrovnávací pamět a druhá cache nápovědu na třetí a tak dále.


Projekt APE Cache

V roce 2001 bylo čtrnáct geocaching umístěny ve spolupráci s 20th Century Fox na podporu filmu Planet of the Apes. Každá vyrovnávací paměť představuje fiktivní příběh, ve kterém vědci odhalili alternativní primátí evoluci.

Tyto paměti byly vyrobeny za použití speciálně označených kontejnerů munice. Každá vyrovnávací má originální rekvizitu z filmu. Jen pár schránek projektu APE existuje dodnes.

Mystery nebo puzzle cache

"Catch-all" typy cache, může být tato forma geocache zahrnují složité hádanky, které budete muset nejprve vyřešit k určení souřadnic. Mystery / Puzzle Cache se často představovují půdu pro nové a jedinečné schránky, které se nevejdou do jiné kategorie.

Letterbox Hybrid

Letterboxing je další forma pokladů pomocí sledování místo souřadnic. V některých případech, majitelé pošt dali svůj kontejner i letterbox jako poklad a zaslali její souřadnice na Geocaching.com.

Wherigo Cache ™

Wherigo je sada nástrojů pro vytváření a přehrávání GPS dobrodružství v reálném světě. Díky integraci zkušeností Wherigo, tzv. kazetu s nalezením cache, mohou geocacheři lovit ještě bohatší zážitky. Mezi jiná použití,

Wherigo umožňuje geocacherům komunikovat s fyzickými a virtuálními prvky, jako jsou objekty nebo postavy a zároveň nalézt fyzickou schránku. Wherigo s podporou GPS zařízení je nutný k přehrávání kazety. Více se dozvíte na Wherigo.com.

Akce Cache

Událostní schránka je shromáždění místních geocacherů nebo geocaching organizací diskujících o geocaching. Událostní schránka určuje čas události a poskytuje souřadnice jeho umístění. Po skončení akce je archivován cache.

Mega-event cache

Mega-event cache, je událost které se účastní 500 a víc lidí. Mega-akce nabízí geocacherům denní plánovanou aktivitu. Jsou zde často několik dní další aktivity kolem Mega-Event. Tyto velké akce lákají geocachery z celého světa a často se koná každý rok.

GPS dobrodružství Maze Exhibit

GPS dobrodružství Maze Cache představuje účast na GPS dobrodružství Maze výstavy nebo regionální variace této výstavy. GPS dobrodružství Bludiště je navržena tak, aby učili lidi všech věkových kategorií na technologii GPS a geocaching přes interaktivní vědecké zkušenosti.

Geocaching výzvy

Jděte někam, něco udělat. To je základní myšlenka Geocaching výzvy . Můžete být vyzváni, na výlet do inckého Machu Picchu, zpívat píseň uprostřed Times Square … Problém není technika schránek, ale vy si můžete vydělat smajlíky po dokončení. Více si přečtěte v Geocaching Výzvy FAQ …

Virtuální Cache

Virtuální Cache je o objevování umístění než kontejnery. Požadavky pro přihlášení Virtual cache se liší, můžete být požádáni, aby odpověděli na otázku o místě, pořídili snímek, dokončili úkol, atd. V každém případě je nutné navštívit souřadnice, než můžete poslat log.
Ačkoli mnoho míst je zajímavých, třeba virtuální schránky jsou zběžné, aby odůvodnily přihlášení…

Webcam Cache

Jedná se o cache, které využívají existující webové kamery umístěné jednotlivci nebo agenturami, které monitorují různé oblasti, jako parky nebo obchodní komplexy. Cílem je dostat se před kamery a přihlásit Vaši návštěvu.

Náročné je, že musíte zavolat přátelům vyhledat se na webové stránce, která zobrazuje kameru. Budete si muset nechat uložit obrázek, kvůli věrohodnosti. Pokud jste, technicky zdatní můžete uložit obrázek sami pomocí bezdrátového modemu a notebooku.

Navštivte také

Doména www.pointis.cz

Pagerank: 0

S-rank: 0

Návštěvnost: Doposud 7684 návštěvníků

Prodej / pronájem domény

Doména www.pointis.cz je k dispozici k prodeji či k pronájmu. V případě vážného zájmu nás kontaktujte.

Kontaktní formulář